• از:
  • تا:
تعداد مطلب: 592

عنوان مطلب تاريخ انتشار بازديد
مسعود اسلامی مهر Tuesday, 27 August 2019 0
حامد پروندي Friday, 23 August 2019 0
دکتر محسن امیری Saturday, 03 August 2019 0
دکتر احمد قنبرپور Thursday, 18 July 2019 0
حسین صادقی انارکی 5 Saturday, 22 June 2019 0
سامی دهقانی Friday, 21 June 2019 0
حسین قربانی Sunday, 09 June 2019 0
الهام ادیب Wednesday, 15 May 2019 0
رضا برادران اصفهانی اتاق Saturday, 20 April 2019 0
رضا برادران اصفهانی جدید Saturday, 20 April 2019 0
سعید رزاز زاده Wednesday, 13 March 2019 139
رزیتا سلطانی Sunday, 20 January 2019 260
انورخیرآبادی Wednesday, 16 January 2019 130
سید امیر موسوی طیب Wednesday, 16 January 2019 133
محمدرضا محمدغفوری Friday, 11 January 2019 227
امیر حسین قطرئی Wednesday, 09 January 2019 137
20- قانون اجازه وکالت دادگستری به افسران قضایی لیسانسیه... Monday, 31 December 2018 338
19- از قانون نظام صنفی (مصوب 20/3/1350 مجلسین) Monday, 31 December 2018 379
18- از قانون تشکیل صندوق تعاون وکلاء و تامین هزینه های... Monday, 31 December 2018 352
17- از قانون الحاق دو تبصره به قانون متمم بودجه سال 1347 کل کشور Monday, 31 December 2018 338
15 – تجویز دادرسی غیابی در امورجنایی (مصوب 2/3/1339) Monday, 31 December 2018 399
16-قانون اجازه پرداخت 50 درصد از حق الوکاله های وصولی نمایندگان.. Monday, 31 December 2018 365
14 – قانون رد لایحه مربوط به تشکیل اداره دعاوی وزارت دارایی Monday, 31 December 2018 405
13- از قانون تشکیل دادگاه های اطفال بزهکار (مصوب 10/9/1338) Saturday, 22 December 2018 400
12-تعیین مرجع تجدیدنظر و اعاده دادرسی نسبت به احکام دادگاه ... Saturday, 22 December 2018 388
11- تجدیدنظر کردن در احکام دادگاه عالی انتظامی قضات (مصوب 1337) Saturday, 22 December 2018 413
25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا 1 Friday, 21 December 2018 480
10- از لایحه قانونی راجع به منع مداخله وزراء و نمایندگان مجلسین.. Thursday, 20 December 2018 428
9- از قانون متمم سازمان دادگستری Thursday, 20 December 2018 392
8- لایحه قانونی استقلال کانون وکلای دادگستری مصوب پنجم اسفند 1333 Thursday, 20 December 2018 456
7- لایحه قانونی استقلال کانون وکلای دادگستری (مصوب سال 1331 ) Thursday, 20 December 2018 461
6- از قانون اصلاح بعضی از مواد دادرسی کیفری Thursday, 20 December 2018 471
5- از قانون بودجه سال 1326 Tuesday, 18 December 2018 445
4- قانون وکالت (مصوب بیست و پنجم بهمن ماه 1315) Tuesday, 18 December 2018 497
2- قانون وکالت Tuesday, 18 December 2018 487
1- قانون راجع به لیسانسیه های حقوق و وکلاء Tuesday, 18 December 2018 385
3- قانون مجازات اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات قانونی Tuesday, 18 December 2018 420
9- از قانون اصلاح بعضی از مواد قانون آیین دادرسی مدنی Saturday, 15 December 2018 406
16- از قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری Saturday, 15 December 2018 355
رضا برادران اصفهانی Saturday, 15 December 2018 1147
7- از قانون آیین دادرسی مدنی Saturday, 15 December 2018 456
15- از قانون آیین دادرسی دیوان عدالت اداری Saturday, 15 December 2018 398
14- از قانون آیین دادرسی مدنی دادگاه های عمومی و انقلاب Saturday, 15 December 2018 396
13- از آیین دادرسی جرائم اشخاص حقوقی Saturday, 15 December 2018 393
12- از قانون آیین دادرسی جرائم نیروهای مسلح Saturday, 15 December 2018 404
11- از قانون آیین دادرسی کیفری Saturday, 15 December 2018 430
10- از قانون آیین دادرسی کیفری Saturday, 15 December 2018 425
8- از مواد الحاقی به قانون آیین دادرسی مدنی Saturday, 15 December 2018 405
مسئولیت کیفری اشخاص حقوقی در قانون کار Saturday, 15 December 2018 559
کامران میرزایی Saturday, 08 December 2018 246

درباره سایت وکیل نا

نماد اعتماد سایت وکیلنا

سایت وکیل­ نا به منظور اطلاع­ رسانی و آگاهی ­بخشی به عموم مردم و اکثرا کسانی که دانش تخصصی حقوقی نداشته و در زندگی روزمرۀ خود ممکن است با مسائل حقوقی و قضایی مواجه شوند ایجاد گردیده است.

© تمامی حقوق این سایت برای وکیلنا محفوظ است.

/ طراحی و اجرا: آرادپرداز